Alfa Romeo 156 SW 2,4 JTD 20V 129kW 2004

Náš bazar - Inzerce - Alfa Romeo

Alfa Romeo 156 SW 2,4 JTD 20V 129kW 2004

P?sp?vekod egon » 16 ?er 2019 12:56

Zdravím Alfisty,

trhá mi to srdce, ale prodávám Alfu. Sloužila mi dlouho a skvěle ale ...To víte rodina, děti a spousta krámů.
Byl bych rád kdyby někomu posloužila, je mi líto ji nechat stát v garáži.

Nabízím:
Alfa Romeo 156 SW 2,4 JTD 20V 129kW, 02/2004.

Černá metalíza, drobné škrábance (odpovídající věku auta).
Zatmavené zadní skla.

Najeto 212 000 Km, jede super,
STK byla do 01/2019, měl jsem ji přes zimu v garáži odhlášenou a tudíž je třeba udělat STK.

Při 180 tis. dělané rozvody + nový ventil EGR. Dva roky zpátky nový výfuk. Udělané obě přední stab. tyčky, obě horní ramena, (potřeba vyměnit přední spodní ramena, Brzdy i kotouče měněny, OK. Ručka lanovod nový.

Drobné opravy: šusplech (plast) pod motorem asi křuplej (víte jak je to nízký), zadní výdech klimy, mřížka je vypadlá, zámek u řidiče je třeba dát nový mechanismus. Odemyká a zamkyká v pohodě dálkovým ovládáním, ale samotný klič ve dveřích blbne (někdo se mi pokoušel dostat do auta a poškodil mechanismus), lizátko plast dole naprasklé, lze snadno vyvařit.

Úplně nová baterie, koupená v březnu.

Výbava: ABS, ASR, ESP, Servo, 6 stupň. manuální převodovka, 6x Airbag, Palubní počítač, Tempomat, Mlhovky, Automatická dvouzónová klima, Imobilizér, nové rádio Alpine (MP3, USB), Multifunkční kožený volant, Kožená sedadla, Isofix,Venkovní teploměr, El. ovládání oken + venkovních zpětných zrcátek, Loketní opěrka, Centrál + 2x klíč.

Letní kola: original Alfa ALU 17 215/45 R17 (dvě úplně nové gumy)

Příslušenství v ceně:
Zimní kola: original Alfa ALU 16 205/55 R16 (4 nové premiové zimní gumy Continental)
Zahrádka Original Alfa Romeo
Rakev Neumann zelená Metalíza).

Cena: 50 000 Kč. Při rychlém jednání možná sleva.

Fotky zde: https://www.sbazar.cz/preiss/detail/505 ... 20v-129-kw
egon

P?sp?vky: 1
Registrovn: 16 ?er 2019 12:54

Zp?t na Bazar