Užitečná rada pro ostatní

Volná debata o čemkoli

Užitečná rada pro ostatní

P?sp?vekod reproboy » 10 ?rc 2007 14:44

Komu se stává, že mu to studený cuká a nechce jet, tak už vim jak na to :)) včera jsem vyndal vzduchovej
filtr, vycistil jsem prostor u vzduchace, misto seriovyho jsem dal filtr kingdragon, dneska rano jsem vyjel a
zadny cukani nic, hlavne auto jede lip :) takze staci jen trochu zastranej filtr, ten muj jeste nebyl dead, a
auto se hned chova lip. Jinak box je u twinsparku resenej dobre, neni potreba davat kuzelovej filtr ;)
reproboy

Re: Užitečná rada pro ostatní

P?sp?vekod hadislav » 10 ?rc 2007 19:35

Zas tak dobře řešenej není. Když se ti vytočí hmoždiny a drží to jenom na jednom šroubu, tak je levnější
koupit kužel. A co to je ten kingdragon? Je to aspoň bavlna?
U?ivatelsk avatar
hadislav

P?sp?vky: 926
Registrovn: 08 pro 2006 19:31
Bydli?t?: Brno

P?sp?vekod reproboy » 10 ?rc 2007 20:17

kingdragon je neco jako green, akorat ze 2x tak kvalitnejsi a drazsi ))

resenej je dobre, ma optimalni privod vzduchu zadny teplo, nic src="/smile/79.gif">
reproboy

P?sp?vekod hadislav » 10 ?rc 2007 21:52

A co zvuk? Mám za to, že s kuželem bude lepší.
U?ivatelsk avatar
hadislav

P?sp?vekod XFunny » 12 ?rc 2007 05:01

ja mysxlel ze cukani je jen vysada boxeru... mam taky sportovni filtr kuzel, zkousel
jsem i KN a nijak to nepomohlo , teda krom perfekniho zvuku Jinak cukaji i nove auta
napr BMW 116i a 118i takze nejsme sami
U?ivatelsk avatar
XFunny
Jádro

P?sp?vky: 1835
Registrovn: 12 kv? 2007 17:19
Bydli?t?: Těrlicko

P?sp?vekod hadislav » 12 ?rc 2007 14:04

U cukání může být víc příčin a tím že se nakoupí drahý filtry se to z 95% nevyřeší. Mě pomohlo vyčištění
škrtící klapky, u někoho to může být váha nebo lambda. U bavlněnýho filtru pokud je olejovanej ještě hrozí
zničení váhy (resp. znečištění). Takže kdo nemaže - ten jede
U?ivatelsk avatar
hadislav

P?sp?vekod hirshman » 13 ?rc 2007 15:43

to: Hadislav
Prosím tě, tak sem se o vikendu pokoušel vyčistit krokáč podle tvých pokynů... fiasko!
Nepodařilo se mi do krokáče vůbec dostat Mačkal jsem všechny možný varianty
čudlíků, abych oddělal tu krytku, ale nic. Nepomohlo ani moje oblíbené "co nejde silou, jde ještě větší
silou". Nemáš tvůj postup nějka zfotodokumentovaný? Bojím se, že když ještě víc zaberu, tak voddělám kryt i s
potrubím :O
U?ivatelsk avatar
hirshman

P?sp?vky: 25
Registrovn: 12 pro 2006 20:53

P?sp?vekod hadislav » 13 ?rc 2007 19:16

Nejsem si vědom toho, že bych tady dával návod na vyčištění krokáče. Já jsem čistil jenom škrtící klapku nic
víc. S krokáčem nemám zatím žádnou zkušenost. A pokud jsi to dělal podle tohoto schematu
http://www.sweb.cz/hadislav/Schema.jpg tak to není můj výtvor. Někdo mi to loni poslal z ARC. Rád bych
poradil, ale nic víc nevím
U?ivatelsk avatar
hadislav

P?sp?vekod Johnik » 25 srp 2007 01:34

Zdravim, tak už jsem vyřešil ty studený starty. Naprosto jednoduchá věc, mě pomohlo, když jsem tam nalil
natural98. Od tý doby mi to neškublo ani jednou. Až tam naleju Vpower, tak to bude řekl bych ještě lepší.
Nevim jestli vám to pomůže, ale mě přestalo dělat, tak GL...
Johnik

P?sp?vekod fredyix » 25 srp 2007 02:57

no dneska jsem rozmontoval sani klapka čista žadnej karbo nic akorat to tam je dost mastny ale mam dojem že to
je z toho dovětravanizak jsem to akoran všechno dukladne vyutiral jinam mně to cuka pořad jelikož nemam tu
váhu atak 3 mesice nai nebudu potřebuju tam dat jinači věci dokupy.. a ještě čidlo na teplotu vzduchu to jsem
totiž stratil jinač to i tak jezdi vytečně nesmím se dostat pod 2 tisice jinac to škube a kuscka..což bude asi
tou váho že tam neni je total kaput
U?ivatelsk avatar
fredyix

P?sp?vky: 373
Registrovn: 21 pro 2006 15:54
Bydli?t?: Česká Lípa

P?sp?vekod sukiada » 29 srp 2007 18:37

Ahoj, já si myslím že že to cukání první 3 minuty po rozjezdu je asi normální, taky mě to deprimovalo, ale
když to tady čtu tak to vypadá že je to úplně běžné. Tedka jsem měnil vzduchový filtr a je to pořád to samý.
Prostě se musej ohřát. A ještě jeden dotaz na Boxeráře: Taky se vám to nedaří ohřát ten motor víc jak na 70
stupňů?? Já dostanu vždycky olej na 80 a vodu tak na necelejch 70. Je to běžný u boxerů??
U?ivatelsk avatar
sukiada

P?sp?vky: 315
Registrovn: 29 srp 2007 18:21

P?sp?vekod reproboy » 29 srp 2007 18:44

dneska jedu na diagnostiku, uz to zacina cukat vic a vic tak uvidime, podle me bude
spatny cidlo teploty motoru
reproboy

P?sp?vekod Jarous » 30 srp 2007 17:22

sukiada: hele škubání normální určitě není. Moje(bývalá)1,4TS nezaškubla ani jednou. Motor šlapal jako
hodinky.
Jarous

P?sp?vekod snuk07 » 30 srp 2007 20:38

no je fakt ze me to taky neskube
U?ivatelsk avatar
snuk07

P?sp?vky: 614
Registrovn: 01 kv? 2007 17:29
Bydli?t?: Most

P?sp?vekod hadislav » 11 led 2022 15:35

Mě taky neškube. Akorát dřív při studeným motoru měla tendenci jakoby se přechlastat a úplně ztratila výkon.
Po trojkombinaci svíčky+vyčištění váhy+ vyčištění klapky už ani o tomto problému nevím src="/smile/5.gif">

Naposledy oživil Anonymous v 11 led 2022 15:35
U?ivatelsk avatar
hadislav

Zp?t na Tlachání