Prevodovka AR 159

Volná debata o čemkoli

Prevodovka AR 159

P?sp?vekod jirka4849 » 11 ?er 2017 07:14

Ahoj kluci a holky mam prosbu jestli tu někdo nemá podobný problém který řešil. Mám nové spojkové ložisko setrvák v pořádku ted sem menil pomocné ložisko prave poloosy ale porad pri vetsim tahu slisim takove jakoby vrceni sice nepatrne ale jen kdyz je prevodovka v tahu a to vrceni souhlasi s otacenim kola. Byl sem u znameho v servisu a ten mne strasil jestly neni volne ložisko v diferaku....???? Neslisel sem ze by nekdy nekomu odesel diferak jen tak aniz by se to podepsalo na prevodovich kolech protoze prevodovka je v poradku a jede perfektne. Nevim co si o tom myslet. Vsm sem si taky ze z vnitrnich stran kol jsou kraje trosku sjete do sikma takze to dela jakoby zuby tak nevim jestly to muze byt tim... ale nic hrozneho to neni gumy sem vyhrabal v garazi a moc sem je nestudoval. Moje mi rika ze uz sem paranoidni tak nevim. Mate nekdo zkusenost???
U?ivatelsk avatar
jirka4849

P?sp?vky: 228
Registrovn: 06 srp 2011 03:13
Bydli?t?: Bruntal

Re: Prevodovka AR 159

P?sp?vekod lukas01 » 11 ?er 2017 10:35

Pokud tam máš motor 1,9 JTD, tak tam odcházejí převodovky, celkem známá věc. Jestli máš jinou motorizaci, tak těžko odhadovat co to způsobuje.
lukas01

P?sp?vekod jirka4849 » 11 ?er 2017 17:33

No jo to beru ale ze by odesly loziska na diferaku? To se mi nezda.... na prevodovkach vetsinou odejdou loziska hrideli prevodovich kol a navic je to po jednom majiteli a ve 140 tisicich byl setrvak jak novej takze nejake kapky tomu nedaval. Znamej mi rek ze nic neslysi a ze sem paranoidni. Tak nevim. Jinak jo je to 1,9 jtd 110kw
U?ivatelsk avatar
jirka4849

P?sp?vekod lukas001 » 12 ?er 2017 09:35

Pokud se to nebude zhoršovat, tak bych jezdil dál. Když to bude horší a horší, tak se aspoň lépe pozná co to dělá.
lukas001

P?sp?vekod jirka4849 » 12 ?er 2017 19:50

To je fakt akorat mne sere ze jestly to je prevodovka tak tu sem mel cca pred trema mesicema na stole a vymenit loziska v diferaku byla otazka chvilky. Jenze kdyz sem to koupil tak chrastilo spjkove lozisko pak sem jeste menil pomocne lozisko na prave poloose a ted uz to mam mozna vsugerovane a slisim travu rust :-)
U?ivatelsk avatar
jirka4849

Zp?t na Tlachání